Energo Instal S.C.

Menu

O Firmie

 

Podstawowym przedmiotem działalności firmy Energo Instal S.C. jest prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia do 4000A w oparciu o aparaturę czołowych producentów osprzętu elektrycznego. W ofercie firmy znajduje się również wykonawstwo instalacji elektrycznych, pomiary, a także sprzedaż materiałów elektroinstalacyjnych.

Doskonała znajomość aparatury elektrycznej, nabyta podczas wielu lat pracy dla koncernów takich jak Schrack Technik czy też Eaton-Moeller Electric, pozwala nam na najlepszy wybór materiałów i urządzeń, dzięki czemu rozdzielnice wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i atrakcyjną ceną. Pozwala nam to również na realizację zamówień zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta.

Energo Instal S.C. zapewnia szybkie i profesjonalne podejście do wykonywanych prac, począwszy od procesu ofertowania, aż po dostarczenie gotowego wyrobu wraz z kompletną dokumentacją powykonawczą. Fachowość pracowników oraz wysoką jakość usług świadczonych przez naszą firmę potwierdzają wydane przez Eaton Electric oraz Schrack Technik certyfikaty.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi Realizacjami oraz do składania zapytań ofertowych na rozdzielnice elektryczne nn. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Zespół Energo Instal S.C.

 

Nasi Partnerzy